2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Mysłowice
Dodane 09 maja 2024

Obsługa klientów międzynarodowych E-Commerce / wymagany j. francuski

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma działająca w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta międzynarodowego. Jesteśmy zainteresowani kandydatami, którzy będą odpowiedzialni za kompleksową obsługę naszego sklepu internetowego oraz kont na platformie ECommerce - głównie Amazon.

Praca w godzinach 11:00 - 19:00

Warunek konieczny to znajomość języka francuskiego

Zakres obowiązków:

•⁠ ⁠Profesjonalna obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, e-maila oraz chatu.

•⁠ ⁠Zarządzanie kontem na platformie Amazon, w tym odpowiadanie na pytania, uczestniczenie w dyskusjach, wystawianie nowych ofert oraz monitorowanie jakości konta.

•⁠ ⁠Przetwarzanie zwrotów i reklamacji w sposób efektywny i zgodny z polityką firmy.

•⁠ ⁠Zapewnienie płynności procesu realizacji zamówień, aby zagwarantować terminową dostawę produktów.

Wymagania od kandydatów:

•⁠ ⁠Biegła umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji biurowych.

•⁠ ⁠Konieczna znajomość języka francuskiego

•⁠ ⁠Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

•⁠ ⁠Wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność jasnego wyrażania myśli oraz efektywnego rozwiązywania problemów.

•⁠ ⁠Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

•⁠ ⁠Umiejętność pracy w zespole, zdolność do współpracy i budowania pozytywnych relacji z kolegami oraz klientami.

Zapraszamy do aplikowania kandydatów, którzy są gotowi dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu i chcą mieć realny wpływ na satysfakcję naszych klientów. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy, szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 917091856