2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa Klienta z j. węgierskim - e-commerce

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Do intensywnie rozwijanego sklepu internetowego na rynku węgierskim poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę codziennego kontaktu z Klientem.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klienta (telefon, email, czat, social media)

  • Tłumaczenie tekstów na strony internetowe oraz instrukcji obsługi

  • Wsparcie w innych pracach wymagających znajomości języka

  • Monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • Biegłe posługiwanie się językiem węgierskim

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Praca hybrydowa - min. 3 dni pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub kontraktu b2b

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i specjalizacji w jednym z obszarów e-commerce

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Krótka informacja o możliwym terminie podjęcia pracy, wraz opisem doświadczenia ułatwi nam wstępną weryfikację zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 902774595