2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Otwock
Dodane 12 czerwca 2024

Obsługa klienta w branży zabezpieczeń i systemów bezpieczeństwa

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Herz System poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko obsługa klienta w branży zabezpieczeń i systemów bezpieczeństwa:

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- dbałość o wizerunek firmy

- praca w oparciu o techniki sprzedaży wirtualnej

- kontakt w producentami systemów zabezpieczeń

Nasze wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

- dobra znajomość języka angielskiego B1/B2, w stopniu umożliwiającym na swobodną komunikację i tworzenie materiałów

- czynne prawo jazdy kat B

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Word, Draft Sight)

- zaangażowanie i inicjatywa

- doskonałe zdolności komunikacyjne

- analityczny sposób myślenia

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- premię miesięczną uznaniową

- przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu

- ciekawe wyzwania zawodowe i cenne doświadczenia branżowe

- pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002) „

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 920106367