2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kurzętnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Obsługa klienta sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kurzętnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma poszukuje osoby do działu obsługi zamówień sklepu internetowego.

WYMAGANE doświadczenie oraz znajomość obsługi procesów sprzedaży: allegro, empik, amazon, morele oraz programów towarzyszących apilo, enova365, inpost, idosell itp

Znajomość bieżącej oferty elektroniki użytkowej będzie dodatkowym atutem.

Praca 7.30 - 15.00 od poniedziałku do piątku

Obowiązki:

  • kontrola cen i oferty

  • ⁠dopasowanie oferty do bieżących cen

  • ocena potencjału produktu

  • ocena stanu magazynowego i zapotrzebowania pod kątem sprzedaży

  • proponowanie rozszerzenia oferty o dodatkowe produkty

Nasze wymagania:

  • odpowiedzialność, pozytywne nastawienie

  • samodzielność i determinacja w działaniu

  • dobra komunikacja i umiejętność szybkiego uczenia się

  • skupienie na realizacji założonych celów i wyzwań

Możesz oczekiwać:

  • umowy o prace

  • stabilnej i ciekawej pracy

  • poszerzenia Twojej wiedzy na temat technik sprzedażowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Praca stacjonarna w biurze w Kurzętniku od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Kurzętnik,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kurzętnik
ID: 915355300