2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 08 maja 2024

Obsługa klienta/Serwisant w sklepie sportowym

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznym sklepem zajmującym się sprzedażą, serwisem oraz wypożyczaniem sprzętu sportowego, specjalizującym się w rowerach oraz nartach i snowboardach. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Sklepu Rowerowego i Wypożyczalni Sprzętu Narciarskiego

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży, doradztwa oraz obsługi serwisowej

  • Przyjmowanie i wydawanie sprzętu wypożyczonego

  • Wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu rowerowego oraz narciarskiego

  • Utrzymywanie porządku i estetyki w sklepie

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

  • Odpowiednie podejście do obsługi klienta oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi serwisowych (mile widziane)

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie serwisu sprzętu sportowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika

  • Pracę w przyjaznym i zgranych zespole

  • Możliwość przyuczenia w obszarze serwisu sprzętu

Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się sportem, posiada odpowiednie umiejętności oraz chęć rozwoju w branży, zapraszamy do aplikowania!

CV prosimy przesyłać na adres: michro(at)poczta.onet.pl

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu i będziemy mogli razem wspólnie rozwijać nasz sklep!

Serdecznie, Zespół TOP SKI&Bike

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 915265188