2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Obsługa Klienta Restauracji | Elastyczne Godziny Pracy | Studenci

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy dynamicznego i entuzjastycznego studenta, który chciałby dołączyć do naszej nowej restauracji indyjskiej jako członek zespołu obsługi klienta!

Stanowisko: Pracownik obsługi klienta

Godziny pracy: Elastyczne, dostosowane do Ciebie

Lokalizacja: Śródmieście, okolice Galerii Dominikańskiej / OVO

Obowiązki:

• Obsługa klienta z uśmiechem i profesjonalizmem

• Przyjmowanie zamówień i udzielanie informacji o menu

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi dla naszych gości

• Współpraca z zespołem w celu utrzymania czystości i porządku w restauracji

Wymagania:

• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

• Umiejętność pracy w zespole

• Pozytywne podejście i chęć niesienia doskonałej obsługi klienta

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie stwórzmy niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

DO ZOBACZENIA!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919647447