2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Aleksandra
Dodane 30 kwietnia 2024

Obsługa klienta (orzeczenie)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

  JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY,

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI

(rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej)

OBSŁUGA KLIENTA

(WROCŁAW /DOLNOŚLĄSKIE)

W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMASZ:

  • możliwość udziału w projektach, gdzie przedstawimy Ci sprawdzone oferty pracy,

  • indywidualną sesję z doradcą zawodowym, z którym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery,

  • profesjonalne konsultacje Twojego CV,

  • wsparcie specjalisty, który przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej,

  • określenie indywidualnej strategii rozwoju Twojego potencjału zawodowego.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej),

  • nie jesteś osobą zatrudnioną,

  • jesteś osobą zaangażowaną,

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • posiadasz umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów,

  • obsługa komputera,

  • utrzymywanie długofalowych kontaktów z obecnymi i nowymi klientami.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 947

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913955861