2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Szczecin
  7. Pozostałe - Dąbie
Dodane 25 maja 2024

Obsługa klienta - Little Bngkok

Wynagrodzenie

25 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Little Bangkok, to prężnie rozwijająca się marka punktów gastronomicznych serwujących egzotyczne dania kuchni tajskiej. Nasi klienci cenią doskonałe potrawy przygotowywane według oryginalnych receptur.

Poszukujemy osoby na stanowisko Obsługa Klienta w naszej restauracji. Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracę z klientem, ta oferta jest dla Ciebie! Restauracja działa od wtorku do niedzieli.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień (bez obsługi kelnerskiej),

  • Praca w zespole służącym najwyższej jakości obsługi,

  • Utrzymanie czystości w lokalu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności i otwartości,

  • Doświadczenia w pracy z klientem (mile widziane),

  • Chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności,

  • Zdolności do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • Bezpłatny posiłek w trakcie pracy,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Stałą pracę w międzynarodowym zespole,

  • Jasne warunki współpracy.

  • Praca na początku na umowę zlecenie (okres próbny).

Rodzaj pracy: pełen etat , 1/2 etatu, 3/4 etatu (okres próbny umowa zlecenie)

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na nasz adres e-mail. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 920912657