2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Będzin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ksawera
Dodane 17 kwietnia 2024

Obsługa Klienta i sprzedaż, język niemiecki

Lokalizacja

Będzin, Ksawera

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozwijająca się firma z branży stalowej oraz obróbki metali poszukuje osoby która będzie zajmować się obsługą i sprzedażą telefoniczną.

Podstawowe obowiązki:

  • poszukiwanie nowych Klientów na terenie Niemiec i Austrii

  • odbieranie i wykonywanie telefonów biurowych

  • ustalaniem montaży z Klientami

  • przygotowywaniem i wysyłaniem ofert handlowych

  • telefoniczne doprecyzowanie zamówień i ofert z potencjalnymi Klientami

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • obsługa komputera, głownie EXCEL i WORD

  • dyspozycyjność

  • dokładność

Oferujemy:

  • b.dobre wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży

  • samochód służbowy

  • opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Śląskie

Śląskie, Będzin, Ksawera
ID: 912437010