2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łochowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Obsługa Klienta - Dział Sprzedaży Online iokulary.pl

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łochowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Łochowo k. Bydgoszczy

Nasze oczekiwania:

·        Swobodna obsługa komputera i otwartość na naukę nowych systemów IT;

·       Komunikatywność;

·       Zaangażowanie i gotowość do nauki specyfiki branży optycznej (oprawy, szkła okularowe, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria optyczne);

·        Umiejętność analitycznego myślenia i bardzo dobra organizacja własnej pracy

·        Doświadczenie w branży optycznej lub w pracy w sklepie internetowym - mile widziane

Podstawowe obowiązki:

·        Obsługa Klienta we wszystkich kanałach komunikacyjnych (telefon, mail, Facebook) i aktywne doradztwo produktowe;

·       Obsługa sprzedaży w systemie informatycznym;

·       Zarządzanie ofertą produktową (praca z opisami, zdjęciami, cenami).

·       Przyjmowanie dostaw, wysyłka zamówień (pakowanie paczek).

·       Prowadzenie ewidencji magazynowej, wystawianie dokumentów sprzedaży

·       Koordynowanie i uczestniczenie w procesie zwrotów i reklamacji

Oferujemy:

·        Umowa o pracę na pełen etat;

·        Miłą atmosferę i otwartość na nowe pomysły

·       Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

·       Niezbędne szkolenia branżowe

·       Premie uznaniowe

Praca od połowy maja, nie wcześniej

CV prosimy przesyłać przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Łochowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łochowo
ID: 899383307