2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Świątniki Górne
Dodane 23 kwietnia 2024

Obsługa klienta detalicznego / obsługa zamówień i zwrotów

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świątniki Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się importem i dystrybucją elektroniki użytkowej poszukuje w Świątnikach Górnych przy Krakowie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta detalicznego / obsługa zamówień i zwrotów

Zakres obowiązków:

  •    kompletowanie i pakowanie zamówień do klientów detalicznych

  •    utrzymanie stanu magazynowego (uszlachetnianie towarów, kompletowanie, uzupełnianie produktów)

  •    realizacja procesu zwrotów konsumenckich

  •    kontakt mailowy / telefoniczny z klientem detalicznym

  •    obsługa programu księgowego i programów biurowych

  •    utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

  •    podstawowa znajomość pakietu biurowego Microsoft Office;

  •    samodzielność w działaniu;

  •    punktualność,

  •    uczciwość,

  •    rzetelność,

  •    odpowiedzialność;

Oferujemy:

  •    szkolenia z zakresu obsługiwanych programów i urządzeń;

  •    pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole;

  •    stałe wynagrodzenie;

  •    dobrą atmosferę w pracy;

  •    nieograniczony dostęp do pysznej, świeżej kawy,

  •    darmową kartę MultiSport Active po okresie próbnym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres biuro(malpa)luxury-goods.pl

Lokalizacja

Świątniki Górne,

Małopolskie

Małopolskie, Świątniki Górne
ID: 770485808