2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Żoliborz
Dodane 13 maja 2024

Obsługa klienta, cukiernia, kawiarnia Ciacho bez Cukru

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć!

Rozwijamy się i poszukujemy osób do naszego Ciacho Team.

Oferujemy:

- pełne szkolenie

- przyjazną atmosferę

- przejrzyste zasady współpracy

- stabilne zatrudnienie

Obowiązki:

- obsługa klienta

- sprzedaż słodkości

- przyjmowanie zamówień

- przygotowanie podstawowych ciast i deserów

- przygotowywanie kawy, herbaty, napojów, freakshake

- obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- dyspozycja w tygodniu ale również w weekendy

- uśmiech i dobra energia

- odpowiedzialność

W naszym zespole bardzo dbamy o dobra atmosferę więc mile widziana pozytywna osobowość.

Ps. To praca, która oprócz wynagrodzenia nie tylko karmi słodkościami ale również uśmiechami naszych Gości.

Zainteresowani?

Przesyłajcie maile przez formularz OLX - skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. I jeszcze jedno… pamiętajcie aby dopisać w cv klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych).

Pozdrawiamy Ciacho Team

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 914521708