2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 06 maja 2024

Obsługa klienta biznesowego z angielskim (Suknie ślubne)

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Czy Twoja super moc to obsługa klienta?

Lubisz ludzi?

Jesteś pogodna?

Znasz angielski na poziomie komunikatywnym?

Jeżeli tak, to właśnie kogoś takiego szukamy :)

Co robimy?

Szyjemy suknie ślubne i wysyłamy je do 150 salonów na świecie.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

Opieki nad klientami biznesowymi (salonami ślubnymi), w szczególności kontakt z klientem, odpowiadania na pytania mailowe i telefoniczne, uczestnictwo w targach zagranicznych, wsparcie zespołu logistycznego i produkcyjnego oraz rozwiązywanie problemów dnia codziennego.

Czego oczekujemy?

Pogody ducha. Ciepła. Zwykłej ludzkiej życzliwości. Szukamy osoby, której sama chciałabyś powierzyć swój problem do rozwiązania.

Czy musisz umieć coś szczególnego?

Język angielskim na poziomie swobodnej komunikacji. Reszty Cię nauczymy. Język niemiecki, włoski albo hiszpański będzie perełką w CV.

Czy są jakieś inne wymagania?

  • Umiesz efektywnie pracować przy komputerze oraz potrafisz w relacje między ludzkie

  • Gdy słyszysz “problem” nie wpadasz w panikę, tylko zastanawiasz się, jak działać

  • Potrafisz pilnować swoich zadań (nawet jeśli jest ich dużo) i starannie je wykonywać

  • Masz własną inicjatywę i umiesz pracować w zespole

  • Lubisz porządek wokół siebie i potrafisz o niego zadbać

Czego możesz oczekiwać?

  • Wynagrodzenia w przedziale 4500-5500 zł na rękę na start

  • Prywatnej opieki medycznej

  • Domowej atmosfery i rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się marek modowych w branży ślubnej w Polsce

To tak w skrócie. Napisz nam parę zdań o sobie, swojej edukacji, poprzednich/obecnych pracach, dyspozycyjności i prześlij swoją fotkę tak, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Jeżeli dobrnęłaś do końca i nadal brzmi ciekawie - nie czekaj.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 892540673