2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 21 kwietnia 2024

Obsługa klienta / Barista w Cukiernie (Warszawa, Wola)

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć!

Rozwijamy się i poszukujemy osób do naszego Ciacho bez cukru Team.

OCZEKIWANE KOMPETENCJE I UMIEJĘTNOŚCI:

1. Wysoka kultura osobista

2. Empatia

3. Komunikatywność

4. Grzeczność, uprzejmość, życzliwość

5. Zmysł estetyczny, wyobraźnia i myślenie twórcze

6. Dokładność, cierpliwość

Oferujemy:

  • pełne szkolenie

  • przyjazną atmosferę

  • przejrzyste zasady współpracy

  • stabilne zatrudnienie

Obowiązki:

  • obsługa klienta

  • sprzedaż słodkości

  • przyjmowanie zamówień

  • przygotowanie podstawowych ciast i deserów

  • przygotowywanie kawy, herbaty, napojów

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • zamówienia produktów (mleko, kawa, herbata, lody, opakowania)

  • obsługa zamówień indywidualnych

  • przestrzeganie standardów obsługi klienta.

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • uśmiech i dobra energia

  • odpowiedzialność

W naszym zespole bardzo dbamy o dobra atmosferę więc mile widziana pozytywna osobowość. Poszukujemy osoby do pracy w weekendy

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób

fizycznych).

Pozdrawiamy CiachoTeam

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 888708031