2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Obsługa Infolinii sprzedażowej - Canal+ -połączenia przychodzące

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

E-MCC od ponad 10 lat działa na rynku szeroko rozumianego outsourcingu Call Center. Dla naszych Klientów jesteśmy skutecznym wsparciem rozwoju biznesu. Przedmiotem naszych działań jest m.in. obsługa klienta, sprzedaż i pozyskiwanie klienta, umawianie spotkań handlowych b2b oraz b2c, utrzymanie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Platforma Canal+ (Połączenia przychodzące)

Nasza oferta to:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca zmianowa w godzinach 9.00–17.00/13.00-21.00

  • Stawka od 27,70-29 zł brutto/h + solidne premie (rozbudowany system motywacyjny - średnio ok. 2500zł)

  • Praca zdalna po okresie wdrożenia ( średnio po 3-4 tygodniach)

  • Godzinna przerwa w czasie pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nagrody rzeczowe (np. odzież, elektronika, bony sodexo, karty podarunkowe, sprzęty kempingowe wiodących producentów, artykuły wyposażenia wnętrz itp.)

  • Udział w szkoleniach mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych organizowanych przez współpracująca firmę zewnętrzną, szkolenia zakończone certyfikatem

  • Biuro blisko Metra Pole Mokotowskie (ul. Rejtana 17)

Obowiązki:

  • Obsługa połączeń przychodzących (ok. 80%) i wychodzących

  • Obsługa Live Chatu

  • Sprzedaż nowych umów platformy CANAL+ oraz usług dodatkowych (telefon i internet)

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta / sprzedaży

  • Dyspozycyjności minimum 140h w miesiącu

  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

  • Rezolutności i umiejętności kreatywnego reagowania

  • Dobrej dykcji

  • Otwartości i poczucia humoru

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji przez E-MCC Sp. z o.o.  (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 769906534