2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Obsługa hotelowa- stanowisko pokojowa

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osób do obsługi hotelowej na terenie Trójmiasta

Dostępne lokalizacje pracy: Gdańsk oraz Sopot

Stanowisko: pokojowa

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie i przygotowywanie pokoi hotelowych, zgodnie ze standardami obiektu,

  • Dbanie o utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach hotelowych (np. korytarze, sale konferencyjne),

  • Utrzymanie w czystości i sprawności sprzętów używanych podczas pracy i w pomieszczeniach roboczych,

  • Informowanie o brakach i usterkach.

Wymagania :

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy :

  • Praca po 8-10h dziennie  6 dni w tygodniu

  • Wynagrodzenie 21-23zł/h netto (na rękę)

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Możliwość zakwaterowania

Zapraszamy do kontaktu

+48**********28

+48**********13

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 912405252