2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Obsługa gości/ kasjer

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kasjer/kasjerka do obsługi gości i aplikacji do zamawiania jedzenia w kontenerze gastronomicznym

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko kasjera do obsługi w małej gastronomii.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

-przyjmowanie zamówień od klientów

-przyjmowanie zamówień z aplikacji bolt food itp

-współpracę z kucharzami przy przyjmowaniu zamówień oraz wydawaniu czeków w odpowiedniej kolejności

-pakowanie posiłków według standardów firmy i wydawanie ich odpowiednim kurierom

Wymagania:

* Doświadczenie w obsłudze klienta na podobnym stanowisku

* Umiejętność obsługi urządzeń mobilnych tabletów z aplikacjami do zamawiania jedzenia

* Komunikatywność oraz pozytywne podejście do klientów.

Oferta:

* Stawka godzinowa 25 zł na rękę, na start

* Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika.

Lokalizacja:

Doskonała lokalizacja niedaleko stacji Młynów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914120142