2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Częstochowa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Obsługa bufetu / obsługa punktu sezonowego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwane osoby do pracy w gastronomi na stanowisko:

  • obsługa sali/kelnerka

  • obsługa sezonowego punktu z lodami

  • obsługa bufetu

Główne obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej, nakładanie jedzenia, sprzedaż lodów/gofrów, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie napojów, uzupełnianie lodówek/półek, obsługa grup zorganizowanych, wydawanie posiłków.

Praca na sezon letni od maja do października lub na stałe.

Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale to co dla nas najważniejsze to chęci do pracy, uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, punktualność i komunikatywność. Szukamy pracowników zarówno sezonowych jak i do stałej współpracy przez cały rok.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, obiad pracowniczy, pakiet medyczny PZU, możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX, informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 896588132