2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Opolskie
  6. Kelner, barman, barista - Strzelce Opolskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa Barmańsko/Kelnerska - nowy obiekt, praca od zaraz

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstający obiekt Hotelarsko-Gastronomiczny poszukuje osób na stanowisko Barmańsko-kelnerskie w restauracji hotelowej.

Informacje główne:

  • Strzelce Opolskie

  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości restauracji zgodnie z najwyższymi standardami serwisu

  • Przygotowanie i serwowanie napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych

  • Znajomość karty menu oraz trendów kulinarno-barmańskich

  • Obsługa systemu gastronomicznego oraz płatności

  • Utrzymanie porządku i czystości w restauracji

  • Obsługa imprez okolicznościowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z gości oraz zespołem

  • Umiejętność współpracy w dynamicznym środowisku

  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Wielozadaniowość

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wysoka kultura osobista oraz aparycja

To oferujemy

  • Stawkę zależną od doświadczenia

  • Elastyczny grafik pracy

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Menu pracownicze

Zainteresowanie osoby prosimy przesłanie CV

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 877716094