Dodaj ogłoszenie
Dział HR
Dodane 17 września 2024

Obsługa Allegro - studenci też od 145h msc. Szkol. od 16/09

Wynagrodzenie

28,10 - 35,25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Kod: 35/AN/ACX+/2024

VCC to rozpoznawalna i doceniana przez Klientów marka w branży CC.

Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiadamy kilka nowoczesnych centrów operacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Lublinie oraz Rzeszowie. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Warszawie i wspierać Klientów Allegro -największej platformy transakcyjnej on-line w Polsce?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK, to świetnie się składa, gdyż obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji dotyczących usług Allegro One m.in. w zakresie zakupów na Allegro, dostawy oraz zwrotów zamówień​

  • Obsługa klientów korzystających z platformy Allegro (e-mail, chat oraz połączenia telefoniczne wychodzące - call back oraz przychodzące)

  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji

  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami

  • Realizacja dodatkowych zadań związanych z obsługą klienta

Nasze wymagania

  • Pełna dyspozycyjność do udziału w szkoleniu (dni robocze od 16 września do 25 września) - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność min.145h w miesiącu (elastyczny grafik- współpraca możliwa od pon. do niedz. od 8:00 do 22:00)

  • Gotowość do współpracy min. 20h w weekendy (w skali miesiąca)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i biegłość w obsłudze komputera i systemów

  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze (podczas rekrutacji możesz spodziewać się krótkiego testu)

  • Komunikatywność, empatia oraz nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • Status studenta

To oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy zlecenie: 28,10zł/godz. brutto (studenci) oraz 31,25zł/godz. brutto (umowa zlecenia z ZUS) + 2-4zł brutto za pracę w godzinach nocnych

  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników - do 1200 zł brutto miesięcznie - już od pierwszego miesiąca!

  • 500zł brutto za polecenie znajomego do współpracy - system poleceń już podczas rekrutacji!

  • Elastyczny grafik do ustalenia (od poniedziałku do niedzieli, 8-22 lub dla chętnych możliwe 7-24 po wdrożeniu)

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia i wypracowaniu wyników

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - płacimy taką samą stawkę za szkolenie!

  • Stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)

  • Dofinansowanie do karty Multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej w PZU Zdrowie oraz ubezpieczenia na życie w Unum

  • Dodatkowe konkursy projektowe, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy w biurach

  • Komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Warszawy, 400 m od stacji WKD Warszawa Raków

Krótki proces rekrutacji - zapraszamy do aplikowania!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 907747968