2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Opolskie
  5. Inżynieria - Brzeg
Dodane 30 kwietnia 2024

Obchodowy Sieci i Węzłów

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

·       Prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i instalacji wchodzących w skład węzłów cieplnych, sieci cieplnych, lokalnych kotłowni w tym m.in. montaż, regulacja, konserwacja, kontrola poprawności działania, kontrola parametrów pracy;

·       Prowadzenie przeglądów, remontów i modernizacji urządzeń i instalacji węzłów cieplnych, sieci cieplnych, lokalnych kotłowni;

·       Regulacja i bieżąca kontrola przepływu wody sieciowej na węzłach;

·       Prowadzenie dokumentacji ruchowej sieci i węzłów oraz urządzeń energetycznych (karty pracy);

·       Szybkie reagowanie na zgłaszane przez odbiorców zakłócenia;

·       Usuwanie awarii na węzłach i sieciach cieplnych;

·       Odczyty urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej dotyczącej zużycia energii cieplnej, energii, elektrycznej, wody i gazu;

Wymagania wobec kandydata:

·       Wykształcenie średnie techniczne (branżowe) lub zawodowe w zakresie instalacji sanitarnych;

·       Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz czynna umiejętność prowadzenia samochodów;

·       Znajomość zagadnień energetyki cieplnej;

·       Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, rzetelność, zaangażowanie;

·       Chęć rozwoju, podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

·       Pracę na pełnym etacie na podstawie umowy o pracę, w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym;

·       Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia, adekwatne do zajmowanego stanowiska;

·       Wynagrodzenie zasadnicze odpowiednie do zajmowanego stanowiska i kwalifikacji.

Ponadto:

·       Premię kwartalną;

·       Rozbudowany system nagród (Nagrody Jubileuszowe, Nagrody Świąteczne, Nagrodę Dyrektora, Urlop nagrodowy);

·       Prywatną opiekę medyczną MEDICOVER z szerokim wachlarzem świadczeń;

·       Atrakcyjny pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki na budowę i remont domu lub mieszkania, paczki dla dzieci, zapomogi);

·       Finansowanie składek do PPK (Pracowniczych Planów Kapitałowych);

·       Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego na życie.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 911951326