2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowy Targ
Dodane 04 maja 2024

(NT) Przedstawiciel Handlowy (wymagane doświadczenie w sprzedaży FTTH)

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Targ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych klientów Orange (usługi FTTH),

  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,

  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa,

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz b2b.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w grupie Orange Polska - ułatwieniem będzie doświadczenie w pracy jako Konsultant w Salonie Sprzedaży lub Konsultant na Infolinii/TLS lub doświadczenie w pracy i innych operatorów telekomunikacyjnych,

  • doświadczenie w sprzedaży - ułatwieniem będzie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, energii w telesprzedaży lub telemarketingu oraz D2D,

  • zainteresowanie nowymi technologiami, osoby szybko uczące się,

  • osoby lubiące relacje z klientem zarówno osobiste, jak i telefoniczne,

  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, który pozwala zbudować wysokie wynagrodzenie miesięczne - wynagrodzenie prowizyjne,

  • elastyczną formę współpracy - umowa zlecenie lub kontrakt b2b,

  • jasną ścieżkę kariery,

  • elastyczność i swobodę działania,

  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych,

  • uczestniczenie w rozwoju firmy, gdzie Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 914831360