2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Podkarpackie
  6. Hostessa, host - Rzeszów
Dodane 04 kwietnia 2024

Nowy lokal poszukuje: Tancerka, kelnerka, promotorka, hostessa

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo otwierający się lokal poszukuje atrakcyjnych, sympatycznych, pewnych siebie kobiet do roli: hostessa, promotor, tancerka, kelnerka.

Oferujemy:

- Umowę, elastyczny grafik, wysokie zarobki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Obowiązki:

Wykonywanie pokazu tańca (tancerka), rozmowa z gośćmi (tancerka, hostessa), promocja lokalu (promotor), obsługa gości i przyjmowanie płatności (kelnerka)

Wymagania:

- Zaangażowanie i chęci do pracy, nienaganna prezencja, znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909224930