2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Legnica
Dodane 28 kwietnia 2024

Nowy koncept gastronomiczny szuka rąk do pracy - kelnerka

Wynagrodzenie

27 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy serdecznej, zorganizowanej i profesjonalnej kelnerki do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Obsługa gości zgodnie z przyjętymi standardami

  • Skuteczne zarządzanie zamówieniami i obsługa płatności

  • Współpraca z zespołem w celu utrzymania płynności obsługi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelnerka w restauracji lub lokalu gastronomicznym

  • Umiejętność obsługi klienta i pracy w dynamicznym środowisku

  • Zorganizowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy

  • wiek min. 21 lat

Oferujemy:

  • elastyczny grafik

  • Możliwość rozwoju umiejętności obsługi klienta i pracy w profesjonalnym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie +napiwki i inne dodatki

  • szeroki pakiet szkoleń, możliwość uczestniczenia w warsztatach

  • pracę w energicznym zawsze uśmiechniętym zespole

Jeśli masz pasję do obsługi klienta i chcesz być częścią zespołu, który stawia na doskonałość w obsłudze, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: manager(at)lamusicaclub.pl lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 885593390