2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Winogrady
Dodane 12 kwietnia 2024

NOWY KOMPLEKS GASTRO na mapie Poznania - szuka KUCHARZY!

Wynagrodzenie

28 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Tworzymy zupełnie nowy projekt na mapie Poznania. W zabytkowym budynku starej spalarni na Wilczaku tworzymy RESTAURACJĘ połączoną z PIEKARNIĄ I CUKIERNIĄ. Wszystko stworzone z miłości do Włoch a więc kuchnia włoska: makarony, pizza i pyszne steki. Do tego focaccia, tiramisu i pyszna kawa od samego rana.

Dlatego poszukujemy pełnej pasji i ambitnej osoby na stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni/ kucharz!

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie autorskiego, sezonowego menu inspirowanego włoską kuchnią, produktami i kulturą

  • pomoc przy organizacji i nadzór pracy zespołu Kucharzy

  • przygotowywanie dań zgodnie ze standardami i przy współpracy z kuchnią oraz obsługą sali

  • zarządzanie magazynem, dobór i zamówienia produktów, kontakt i współpraca z dostawcami

  • dbanie o porządek i sprzęt kuchenny

  • współpraca z Managerem restauracji, pomoc w przygotowaniu ofert dla zorganizowanych grup, uroczystości rodzinnych, cateringu itp.

  • przygotowywanie menu na kolacje degustacyjne i podobne eventy

  • prowadzenie dokumentacji HACCP

  • współtworzenie pozytywnej atmosfery wśród Załogi i Gości

Idealny kandydat posiada:

  • doświadczenie na stanowisku Sous Chefa oraz w zarządzaniu Zespołem

  • wiedzę na temat nowoczesnej kuchni i produktów sezonowych

  • głowę pełną pomysłów :)

  • świetną organizację czasu własnego i zespołu, zdolność do wielozadaniowości

  • ducha współpracy i szacunek do współpracowników

Dodatkowe atuty:

  • wiedza na temat kuchni włoskiej

CV proszę przesyłać przez formularz OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 911239765