2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Komandoria
Dodane 24 kwietnia 2024

Stała praca w samym centrum Poznania.

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poznaj miejsce, w którym łączymy świetne zarobki z niepowtarzalną atmosferą oraz elastyczną ścieżką rozwoju.

Jesteśmy firmą, która przez lata funkcjonowania na rynku wypracowała własny model działalności oparty na wzajemnym zaufaniu, rozwoju i zaangażowaniu.

W związku z poszerzaniem działalności firmy szukamy osób chętnych do pracy od zaraz - nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenia od podstaw i możliwość rozwoju zawodowego!

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy

  • obsługa klientów

  • uzupełnianie raportów i dokumentów

  • tworzenie kosztorysów

    Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • wspieranie kolegów/koleżanek z teamu w codziennych obowiązkach

  • uśmiech i entuzjazm

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (premie za zaangażowanie)

  • pracę od poniedziałku do piątku (8-16)

  • pełny pakiet profesjonalnych szkoleń

  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

  • wsparcie na każdym etapie pracy - spotkania motywacyjne, praca w zespołach

  • wyjazdy integracyjne

  • Lux Med, Multisport

Proszę o dołączenie klauzuli RODO :)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 892639436