2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zator
Kontakt 573-207-664
Dodane 14 maja 2024

Nowe Miejsce Pracy-Zator-UMOWA-TRANSPORT!/Sprawdź!(M/K)

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ZATOR - Produkcja - mamy nowe miejsce pracy właśnie dla Ciebie - z nami możesz zarabiać od 5000 zł brutto.

Dlaczego nie wymagamy doświadczenia od naszych kandydatów? - Chcemy Cię wszystkiego nauczyć.

Chcesz się rozwijać i zarabiać? Nic prostszego - Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wymagana tylko książeczka sanepidowska

Zapraszamy Panów i Panie

Jesteśmy tu i teraz dla Was i zatrudnimy nowych pracowników - wystarczy napisać wiadomość sms o treści ZATOR na numer 5-7-3-2-0-7-6-6-4, skontaktujemy się z Toba.

Naszym kandydatom mamy do zaoferowania:

  • umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292

  • stawka godzinowa

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • dodatek do systemu zmianowego

  • dodatek nocny 20%

  • dofinansowanie do automatów 10 zł dziennie (20 doładowań)

  • sobota dniówka 50% popołudniówka i nocka 100%

  • karta Multisport

  • wsparcie i opieka koordynatora

  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

Gwarantujemy Transport Pracowniczy, z którego możemy korzystać. Trasa Roczyny-Andrychów- Wieprz-Frydrychowice-Gierałtowice-Łowiczki-Zator!

Twoje zadania na stanowisku:

  • pakowanie wyrobu gotowego do opakowań jednostkowych i zbiorczych,

  • kontrola jakości pakowanego produktu,

  • dbanie o porządek obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,

  • przestrzeganie zasad BHP

Co dalej? APLIKUJ - reszta po naszej stronie- do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 915532297