2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Krowodrza
Dodane 25 kwietnia 2024

NOWE BIURO w Krakowie / poniedziałek - piątek / 8:00-16:00

Wynagrodzenie

3 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

NOWE BIURO w Krakowie, poszukujemy chętnych osób do pracy OD ZARAZ!

Szukamy osób ambitnych i gotowych na nowe wyzwania!

Pewnie zadajesz sobie pytanie kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą handlowo-marketingową z wieloletnim doświadczeniem o wysokiej pozycji na rynku. Współpracujemy z największymi producentami na rynku Polskim, a nasza Firma prowadzi biura w wielu miastach w Polsce. W niedalekiej przyszłości z pewnością poszerzymy naszą działalność. Posiadamy wielu zadowolonych klientów.

Cechuje nas przede wszystkim zespół młodych ludzi, którzy są nastawieni na cel i działanie, co otwiera bramę do sukcesu.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy

  • Uzupełnianie raportów i dokumentów

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Bezpośrednia obsługa klientów biznesowych

Jakie są nasze oczekiwania:

  • Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność współpracy z zespołem

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie, punktualność

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia

Co możemy zaoferować w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Bogaty pakiet benefitów (Luxmed oraz Multisport)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Nowe biuro w Krakowie z darmowym parkingiem

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Oferta wydaje ci się interesująca? Nie czekaj! Aplikuj :)

Prosimy o wysyłanie CV tylko za pośrednictwem portalu Olx oraz o dodanie klauzuli Rodo.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 896475319