2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Natalia
Dodane 23 kwietnia 2024

NKT - stabilna praca produkcja - operator maszyn kablowych Warszowice

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyZapraszamy seniorów

Opis

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Spotkania ingeracyjne dla zespołów

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkujących przewody

  • Kontrola i rejestracja wybranych parametrów procesu produkcji

  • Obsługa systemów wspierających produkcję

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka dyspozycyjność ( praca w trzyzmianowym systemie pracy w czterobrygadowej organizacji pracy)

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym - dodatkowy atut

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - dodatkowy atut

Lokalizacja zakładu: Warszowice

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 866968217