2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Widzew
Dodane 20 maja 2024

Niepubliczne przedszkole sprzątanie/pomoc kuchni

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

-utrzymywanie czystości w salach, łazienkach, kuchni, korytarzach (odkurzanie, zmywanie podłogi, ścieranie kurzu, mycie ścian, drzwi i okien, dezynfekcja i mycie zabawek itd.

-wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach

-pomoc przy przygotowywaniu posiłków

-zmywanie naczyń, wyrzucanie śmieci

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- brak przeciwwskazań zdrowotnych i prawnych do wykonywania pracy z dziećmi.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Szukamy osoby odpowiedzialnej, miłej, pełnej zaangażowania.

Zapewniamy pracę w zgranym zespole.

Praca na pełny etat (8h), umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny w godzinach 11-17

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 756990287