2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Bemowo
Dodane 21 maja 2024

Niepubliczne Przedszkole na Bemowie zatrudni DYREKTORA/WICEDYREKTORA

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole z wieloletnim stażem zatrudni dyrektora przedszkola/wicedyrektora . Oferujemy stabilną pracę w zgranym i zaangażowanym zespole nauczycieli i specjalistów, możliwość rozwoju, bogate zaplecze pomocy dydaktyczno-edukacyjnych . Przedszkole znajduje się na Bemowie w bardzo bliskiej odległości stacji metra M2

Zakres obowiązków:

-znajomość prawa oświatowego w tym przepisów dotyczących udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej

-umiejętność koordynowania codziennego funkcjonowania przedszkola

-koordynowanie pracy nauczycieli i specjalistów

-prezentowanie oferty przedszkola w trakcie spotkań z klientami

-czuwanie nad realizacją podstawy programowej

-prowadzenie dokumentacji pedagogicznej placówki

-planowanie atrakcji i wycieczek

-umiejętność pracy w zespole

-kreatywność

-empatia

MILE WIDZIANE:

-wykształcenie pedagogiczne

-doświadczenie w rekrutacji pracowników

-obsługa SIO I ODPN

-znajomość angielskiego

-studia lub kurs z zarządzania oświatą

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 896616226