2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 22 maja 2024

NIEMCY | Ślusarz | 15 500 - 18 000zł

Wynagrodzenie

15 500 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja pracy Contracting Connect poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta - ŚLUSARZY.

Miejsce pracy - okolice Kolonii

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny i zmiany nocne płatne +25%) - 22€ brutto dla osoby z językiem niemieckim, 19,50€ brutto dla osoby nieznającej języka niemieckiego

  • dieta 303,10€ netto

  • zmiany nocne płatne +25%, niedziele płatne +25%, dni ustawowo wolne od pracy 100% płatne więcej

  • darmowe zakwaterowanie

  • odzież robocza

  • elastyczne zjazdy do Polski

  • kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia ślusarza

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza, znajomość pracy z rysunkami technicznymi

  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

Zakres obowiązków:

  • budowa nadwozi od pociągów przy wykorzystaniu rysunków technicznych

Mile widziana znajomość języka niemieckiego, lecz nie jest obowiązkowa. Na miejscu pracują inni Polacy, w tym kierownik. W razie pytań i wątpliwości, nasza agencja pomaga kandydatom na każdym innym etapie rekrutacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 920107799