2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Ruda Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

NIEMCY / Pracownicy produkcji - branża automotive / PRACA OD ZARAZ

Wynagrodzenie

9 000 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

PRIMA JOB CENTER to certyfikowana agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej (Nr Agencji 27535) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech.

Dla naszego Klienta z Niemiec działającego w branży AUTOMOTIVE poszukujemy obecnie:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Lokalizacja: Nadrenia-Palatynat

Zakres obowiązków:

  • Montaż, obróbka i składanie elementów samochodowych

  • Szlifowanie i polerowanie elementów polakierowanych

  • Przeprowadzanie kontroli jakości części samochodowych

  • Wykonywanie innych prac produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i standardami

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie w €

  • Ubezpieczenie

  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (na wyłączność)

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Wsparcie koordynatora

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Premie, bonusy, dodatki

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 903177367