2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ełk
Dodane 27 kwietnia 2024

Niania,pomoc domowa/Praca sezonowa z zakwaterowaniem nad morzem

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy niani na pełen etat do opieki nad 4,5 letnią Nikolą i 12 letnim Alanem.W okresie letnim prowadzimy działalność gospodarczą ze sklepami odzieżowymi w nadmorskich miejscowościach .Poszukujemy osoby chętnej do pracy dodatkowej od 15 maja do 31 sierpnia.

Miejsce pracy:

Objazda (okolice Ustki)

Wynagrodzenie netto (na rękę) około 6500 zł stawka 25-30 zł/h bez potrąceń za zakwaterowanie

Obowiązki:

-zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom

-zajmowanie się codziennymi potrzebami dzieci

-organizacja i nadzór nad zabawą, nauką, spacery i innymi aktywnościami

-przygotowanie i podawanie posiłków

Oczekujemy:

-braku nałogów

-posiadanie prawa jazdy kat.B

-doświadczenia w opiece nad dziećmi

-zdolności do nawiązywania pozytywnych relacji z dzieckiem

-cierpliwości, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną prac

-gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym czasami wieczorami i weekendami

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

-elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnych potrzeb

-przyjemną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pośrednictwem OLX:

-CV wraz ze zdjęciem

-informacji o dyspozycyjności

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 914944863