2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Warmińsko-mazurskie
  6. Opieka nad dziećmi - Miejski Las
Dodane 22 maja 2024

Niania na Wakacje

Lokalizacja

Miejski Las

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy niani na okres wakacyjny w terminie od 3 lipca (środa) do 27 sierpnia (sobota) z możliwością przesunięcia terminu o +/- 7 dni.

Lokalizacja: okolice Mrągowa | Miejski Las, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Zakres obowiązków: Opieka nad 12-miesięczną córką oraz 7-letnim synem (syn będzie na półkoloniach większość czasu).

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Mile widziane: Drobne prace domowe po zabawach z dziećmi i ewentualne przygotowywanie posiłków (nie jest to wymóg konieczny).

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie. Przyjazną atmosferę w pięknym otoczeniu. Możliwość spędzenia wakacji w malowniczej okolicy z dostępem do licznych atrakcji.

Proszę o kontakt przesyłając CV i parę słów o sobie.

Lokalizacja

Miejski Las,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Miejski Las
ID: 919601124