2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Lubelskie
  6. Opieka nad dziećmi - Lublin
Dodane 21 maja 2024

Niania dla dwójki dzieci - praca na stałe Lublin

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję niani dla 3-letniego chłopca i rocznej dziewczynki.

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę lub umowa zlecenie

OBOWIĄZKI:

  • konsekwentna realizacja wypracowanego planu dnia (posiłki i drzemki o mniej więcej stałych porach);

  • zabawa, czytanie książeczek, malowanie, układanie klocków itp.;

  • spacery;

  • podawanie posiłków;

  • czynności higieniczne;

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • mile widziane, lecz niekonieczne doświadczenie lub wykształcenie pedagogiczne

  • komunikatywność, otwartość, empatia

  • osoba niepaląca

LOKALIZACJA: Lublin, dzielnica Wrotków

Poszukujemy niani dla rocznej dziewczynki i 3-letniego chłopca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 - od zaraz. Dzieci są bardzo otwarte i radosne, lubią się bawić, chodzić na spacery.

Szukamy osoby otwartej i sympatycznej, która lubi spędzać czas z dziećmi. Poszukujemy kogoś, kto zadeklaruje się współpracować przez dłuższy okres czasu. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, że dzieci przywiążą się do opiekunki, która po krótkim czasie zdecyduje się zakończyć współpracę (rozumiemy oczywiście losowe sytuacje).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919874391