2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Praga-Północ
Dodane 02 kwietnia 2024

Nextbike - Relokacje - praca na weekendy lub nocki - kierowcy

Wynagrodzenie

29,50 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników do pracy dorywczej, aktualnie potrzebujemy wsparcia na nocki i weekendy

stawka 30 zł brutt/h

umowa zlecenie

Obowiązki na tym stanowisku :

-relokowanie rowerów ze stacji na stacje ( wywożenie i zwożenie rowerów na serwis).

-poszukiwanie zaginionych rowerów

-dbanie o porządek na stacji

-wypełnianie Arkuszy Googla (Raport Pracy)

-obsługa Aplikacji

-przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Początek i Koniec pracy jest na Żeraniu = ul. Jagiellońska 88 Serwis Nextbike

Wymagamy:

prawko kat. B

i chęć do zespołowej gry! :)

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nextbike Polska S.A. siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 901085305