2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Nextbike - Kierowca/Serwisant Mobilny

Wynagrodzenie

29,99 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ruszyliśmy pełną parą od kwietnia z z systemem rowerowym w Łodzi i poszukujemy chętnych osób, które będą współtworzyć zespół i rozwijać Oddział

Stanowiska: Kierowca- Relokacje, Serwisant Mobilny

Zadania:

  • Przenoszenie rowerów między lokalizacjami w zależności od potrzeb operacyjnych.

  • Wykonywanie podstawowych prac serwisowych i konserwacyjnych przy rowerach.

  • Monitorowanie stanu technicznego floty i raportowanie ewentualnych usterek.

  • Współpraca z zespołem ds. obsługi klienta w celu zapewnienia doskonałej jakości usług.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność obsługi narzędzi podstawowych do naprawy rowerów.

  • Zdolności komunikacyjne i gotowość do pracy w zespole.

  • Sprawność fizyczna do przenoszenia rowerów w różnych warunkach.

  • Pozytywne podejście i zaangażowanie w pracę.

Umowa zlecenie, praca zmianowa 6-14, 14-22, 22-6, elastyczny grafik

benefity: darmowe przejazdy, owoce w środę, pizza, śniadania, dostęp do kafeterii po 3 miesiącach

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nextbike Polska S.A. siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 897859703