2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Wawer
Dodane 11 kwietnia 2024

Neurologopeda - terapeuta dziecięcy

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KLINIKA SMYKA to nowa placówka rehabilitacji dzieci, tworzona przez zespół doświadczonych specjalistów. Znajdujemy się w zielonej dzielnicy Wawer, tuż przy stacji kolejowej Anin. Dysponujemy dużym prywatnym parkingiem. Współpracujemy w prosty i przystępny sposób. Zapraszamy na spotkanie, opowiesz o swoich oczekiwaniach, a my stworzymy Twoje miejsce pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie konsultacji oraz terapii indywidualnej dzieci,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • Ocena stanu mowy i komunikacji oraz planowanie procesu terapeutycznego,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Ukończone kursy ukierunkowane na pracę z dziećmi,

  • Wykształcenie kierunkowe - magister,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małymi Pacjentami i jego opiekunami,

  • Wysoki poziom standardów etycznych w pracy neurologopedy,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Odpowiedzialności, cierpliwości i elastyczności.

Zapraszamy na spotkanie, opowiesz o swoich oczekiwaniach, a my stworzymy warunki zatrudnienia na miarę.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DZ. U. 1997 nr 133 z późniejszymi zmianami).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 741039167