2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Słupsk
Dodane 29 maja 2024

Network OT Support

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie siecią/systemami/bazami danych,

  • Praca z zagadnieniami sieciowymi, w tym protokołami TCP/IP, routingiem, technologią VLAN, zarządzanie adresami IP, połączeniami VPN, połączeniami w sieciach kablowych i optycznych,

  • Konfiguracja switchy, routerów oraz innych urządzeń sieciowych,

  • Konfiguracja, zarządzanie serwerami dedykowanymi,

  • Praca z technologiami takimi jak MS Windows Server, Linux, FortiGate, Mikrotik,

  • Podstawowa znajomość z zakresu wirtualizacji (Proxmox, Hyper-V, VirtualBox),

  • Obsługiwanie baz danych: MYSQL\MSSQL,

  • Praca w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych,

  • Obsługa sieci przemysłowych, protokołów przemysłowych np. modbus, itd

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy sieci/systemów/baz danych,

  • Znajomość zagadnień sieciowych w tym protokołów TCP/IP, routingu, technologii VLAN, zarządzania adresami IP, połączeń VPN, połączeń w sieciach kablowych i optycznych,

  • Praktyczna umiejętność konfiguracji switchy, routerów oraz innych urządzeń sieciowych,

  • Doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu serwerami dedykowanymi.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w technologiach takich jak: MS Windows Server, Linux, FortiGate, Mikrotik,

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych: MYSQL\MSSQL,

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych,

  • Doświadczenie w sieciach przemysłowych, protokołach przemysłowych np. modbus, itd.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki,

  • Pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,

  • Warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji,

  • Pakiety prywatnej opieki medycznej, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną,

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 918490683