2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Racibórz
Dodane 12 czerwca 2024

Nestfoam /Specjalista ds. zakupów / jedna zmiana

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, specjalizująca się w obszarze izolacji akustycznych i termicznych dla zastosowań przemysłowych i technicznych, poszukuje:

Pracownika biurowego / Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Racibórz

Praca w biurze, jedna zmiana, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

  • Uzupełnianie danych w tabelach zakupowych

  • Składanie zamówień

  • Prowadzenie procesów zakupowych

  • Monitorowanie statusów złożonych zamówień

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Analiza finansowa otrzymywanych ofert

  • Poszukiwanie potencjalnych dostawców spełniających wymagania firmy

  • Negocjajcie z dostawcami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Sprawne posługiwanie się MS Office

  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 806836593