2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Racibórz
Dodane 23 kwietnia 2024

Nestfoam / Specjalista ds. obsługi maszyn CNC / trzy zmiany

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, specjalizująca się w obszarze izolacji akustycznych i termicznych dla zastosowań przemysłowych i technicznych, poszukuje:

Pracownika produkcji na stanowisku: Specjalista ds. obsługi maszyn CNC

Miejsce pracy: Racibórz

Praca na hali produkcyjnej, na dwie zmiany, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

  • Obsługa plotera CNC

  • Wykonywanie zleceń zgodnie z dokumentacją według przygotowanych programów

  • Odpowiedzialność za narzędzia CNC

  • Dbałość o jakość wytwarzanych produktów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia stanowiskowe i specjalistyczne

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 820261874