2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Sącz
Dodane 14 czerwca 2024

Nestfoam/Ślusarz/Monter/ nowy oddział

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, wiodący producent rozwiązań inżynieryjnych dla publicznego transportu zbiorowego, min. w zakresie izolacji termicznej oraz akustycznej, systemów podłogowych, systemów HVAC oraz wyłożeń wnętrz wagonów osobowych, poszukuje do swojego zespołu:

Pracownika produkcji na stanowisku: Ślusarz / Monter

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Praca na hali produkcyjnej, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

·        Praca fizyczna na linii produkcyjnej

·        Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        Prace ślusarskie z używaniem szlifierki

·        Ogólne place ślusarskie

·        Postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi

·        Przestrzeganie zasad BHP

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy

·        Dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

·        Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zdań oraz planów produkcyjnych

·        Raportowanie procesu produkcyjnego

·        Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów

·        Prace pomocnicze

Wymagania:

·        Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

·        Dyspozycyjność do pracy zmianowej

·        Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

·        Zdolności manualne i precyzja

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego

·        Chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy

·        Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

·        Samodzielność, dobra organizacja pracy

·        Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

·        Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

·        Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 920605140