2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Sącz
Dodane 14 czerwca 2024

Nestfoam/Pracownik magazynu/ nowy oddział

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, wiodący producent rozwiązań inżynieryjnych dla publicznego transportu zbiorowego, min. w zakresie izolacji termicznej oraz akustycznej, systemów podłogowych, systemów HVAC oraz wyłożeń wnętrz wagonów osobowych, poszukuje do swojego zespołu:

Pracownika na stanowisku: Magazynier

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Praca na hali produkcyjnej, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

·        prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych,

·        zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania surowców i materiałów oraz monitorowanie ich ewidencji odpowiednimi dokumentami magazynowymi,

·        współpraca z innymi działami w firmie,

·        monitorowanie oraz nadzorowanie dostaw i zapasów magazynowych,

·        dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

·        rozładunek dostaw i załadunek wysyłek.

·        Odbiór i przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z dokumentami dostawy

·        Przygotowywanie towarów do wysyłki

·        Regularna inwentaryzacja magazynu i sprawdzanie stanów magazynowych

·        Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie wydawania i przyjmowania towarów i opakowań

·        Planowanie i rozmieszczanie towarów w przestrzeni magazynowej oraz ich zabezpieczanie przed uszkodzeniem

·        Obsługa wózka widłowego i elektronarzędzi

·        Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki produktów z dokumentami wysyłkowymi

·        Dbanie o porządek na magazynie

·        Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

·        Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność

·        Sprawność i siła fizyczna

·        Podstawowa znajomość pakietu Office

·        Wysoka motywacja do pracy

·        Komunikatywność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Doświadczenie w pracy na magazynie

·        Uprawnienia UDT na wózki widłowe

·        Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

·        Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 920604089