2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Nawiązuj Relacje, Sprzedawaj Marzenia - Zostań Ekspertem Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaZapraszamy seniorów

Woźniakowski Nieruchomości - Dołącz do nas jako Ekspert Sprzedaży Nieruchomości!

Woźniakowski Nieruchomości to firma z blisko pięcioletnim stażem na rynku, który poświęciliśmy na doskonalenie naszego warsztatu obsługi klientów. Dzisiaj, w obliczu naturalnego rozwoju firmy poprzez skalowanie zespołu, otwieramy nasze drzwi dla nowych talentów. Szukamy Ekspertów Sprzedaży Nieruchomości, którzy dołączą do naszych zespołów specjalizujących się w różnych segmentach rynku: od luksusowych nieruchomości, poprzez działki, aż po przeciętne mieszkania w różnych lokalizacjach Warszawy - północ, południe, śródmieście oraz zachód.

Co oferujemy:

  • Unikalny program szkoleniowy i wdrożeniowy w nieruchomości, który wyróżnia nas na rynku,

  • Ciągłe merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy - z nami nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami,

  • Możliwość pracy w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów rynku,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na prowizji od sprzedaży,

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach firmy,

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz bogatej bazy ofert.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie ofert i klientów w wybranym segmencie rynku,

  • Profesjonalna obsługa transakcji i doradztwo dla klientów,

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta zgodnie z naszymi zasadami,

  • Analiza rynku i adaptacja strategii sprzedaży do bieżących trendów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub silne zainteresowanie jednym z naszych segmentów rynkowych,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i profesjonalnego doradztwa,

  • Samodzielność, zaangażowanie i gotowość do ciągłego rozwoju,

  • Prawo jazdy kat. B.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój, wsparcie i profesjonalizm, to Woźniakowski Nieruchomości jest miejscem dla Ciebie! Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mial biura z dopiskiem „Ekspert Sprzedaży Nieruchomości”.

Razem z nami rozwiniesz swoje skrzydła w branży nieruchomości i będziesz częścią zespołu, który każdego dnia wspiera się i wspólnie dąży do sukcesu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 900298307