2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 09 kwietnia 2024

Nauczycielka do przedszkola od zaraz

Wynagrodzenie

7 700 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ziarno to wyjątkowe przedszkole, w którym każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków, aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.

W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.

Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju, gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć dydaktyczno-opiekuńczych

  • komunikacja z rodzicami, budowanie dobrych relacji z rodzicami i współpracownikami

  • realizacja programu wychowawczo-dydaktycznego

  • udział w proponowanych formach doskonalenia zawodowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne wyższe lub w trakcie studiów

  • miłe usposobienie i radość z pracy z dziećmi

  • umiejętność budowania dobrych relacji z rodzicami dzieci i współpracownika

Mile widziane:

  • kreatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + rozbudowany system premiowy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie merytoryczne

  • wsparcie specjalistów

  • miłą atmosferę w młodym zespole

  • dogodny dojazd komunikacją miejską

  • praca w nowoczesnym i dobrze wyposażonym budynku

  • bezpłatne wyżywienie

  • szkolenia zawodowe

  • pakiet medyczny

  • bezpłatny parking pod budynkiem

  • dofinansowanie do kart Multisport

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 749019687