2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Rzgów
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciela wychowania przedszkolnego w Rzgowie

Wynagrodzenie

4 642 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu w Rzgowie zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:

  • Nauczyciel: wykształcenie kierunkowe - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

- minimum roczne doświadczenie w pracy w przedszkolu, punkcie przedszkolnym lub klubie dziecięcym,

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi,

- miłe usposobienie, zaangażowanie i odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Obowiązki:

1. dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci,

2. pisanie i realizowanie scenariuszy zajęć dydaktycznych,

3. udział w uroczystościach przedszkolnych/żłobkowych,

4. rozmowy z rodzicami, dbanie o dobre relacje pracowników placówki z rodzicami

5. prowadzenie dzienników zajęć.

Wymagane dokumenty:

cv ze zdjęciem, na rozmowę kwalifikacyjną dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Proszę o przesyłanie CV przez OLX.

Uwaga! Proszę o dołączenie do CV klauzuli (CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę) :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu teraźniejszej rekrutacji i na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 631973436