2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursynów
Dodane 13 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego // Ursynów

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do zespołu Zielonego Przedszkola Integracyjnego!

Poszukujemy Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin,

– możliwość zatrudnienia studentów, emerytowanych nauczycieli,

– kameralną grupę dzieci (praca z grupą 6 dzieci),

– ciekawą i rozwijającą pracę z zaangażowanym zespołem,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji,

– współpracę i wsparcie specjalistów,

– godne wynagrodzenie 4 500-6 000 zł,

– łatwy dojazd (w pobliżu metro Imielin).

Zakres obowiązków:

– prowadzenie zajęć dydaktycznych,

– prowadzenie dokumentacji (dziennik zajęć, obserwacje dzieci),

– współpraca z rodzicami.

Wymagania:

– studia pedagogiczne w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym – pedagogika przedszkolna z przygotowaniem pedagogicznym, lub studenci 4-5 roku studiów pedagogicznych,

– dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne.

Zatrudnienie: w wymiarze do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wynagrodzenie: do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej

Skontaktuj się z nami!

Zielone Przedszkole Integracyjne

Warszawa, ul. Kulczyńskiego 22 / Metro Imielin

Telefon: 60*******67

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 881109897