2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Żoliborz
Agnieszka Marcińska
Dodane 22 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkole Niepubliczne Żoliborz

Wynagrodzenie

4 700 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Hippo

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego do naszej placówki na Żoliborzu

Pracujemy z dziećmi w systemie dwujęzycznym. Program nauczenia realizujemy dwutorowo (języku polskim i angielskim) Od wychowawcy NIE wymagamy znajomości języka angielskiego

Mamy grupy 12 - 18 dzieci, które prowadzi 3 nauczycieli: wychowawca, anglista i asystent nauczyciela

Wymagania: Wykształcenie pedagogiczne. ( lub w trakcie studiów )

Zakres obowiązków: Wychowawstwo w grupie.

Oferujemy: Prywatną opiekę medyczną, szkolenia, możliwość awansu zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie. Przestronne, nowoczesne sale, małe grupy dzieci.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 682330248