2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Ligota-Panewniki
Dodane 27 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego poszukiwany !

Wynagrodzenie

6 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś zainteresowana pracą w nowoczesnym przedszkolu, masz ciekawe pomysły i chciałabyś realizować swój potencjał ale obecnie nie masz takiej szansy?

Mam dla Ciebie ofertę pracy!

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do naszej placówki na katowickiej Ligocie !

Zakres obowiązków

  • Sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat

  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  • Utrzymanie kontaktu z rodzicami, przekazywanie informacji zwrotnej odnośnie postępów edukacyjnych i wychowawczych dzieci

  • Organizacja oraz udział w ciekawych wydarzeniach wychowawczo-dydaktycznych, kulturalnych, sportowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne - specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność organizacji swojej pracy, pracy z dziećmi i prowadzenia niezbędnej dokumentacji,

  • Zamiłowanie do kształtowania młodych charakterów, cierpliwość, kreatywność, chęć rozwoju

  • Swoboda w komunikacji z rodzicami i współpracownikami

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, zależnym od doświadczenia, dodatkowego wykształcenia, etc.

  • Przyjemną atmosferę pracy z kameralnymi grupami dzieci ( maks. 15)

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, świetną atmosferę,

  • Wsparcie merytoryczne, pomoc w rozwoju zawodowym i możliwość dalszego dokształcania

Kontakt przez formularz OLX !

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 914850761